Místa konání


  HRADEC KRÁLOVÉ


  Místo konání: Ekocentrum SEVER, Kavčí plácek 121, zastávka MHD Magistrát města, více viz mapa níže
  Časový rozvrh: 9.00 – 16.30
  Další informace: Během přestávek bude možné si zakoupit kávu nebo čaj, během polední pauzy je možné najíst se v některé z nedalekých restaurací. Upozorňujeme, že v prostorách Ekoncentra Sever, kde se kurz uskuteční, je nutné se přezouvat. Děkujeme za pochopení.

  Mapa

  CHRUDIM


  Místo konání: Pracovna ŽENY, s.r.o. , Na Rozhledně 766, Chrudim Místo je do 15 minut pohodlné chůze od vlakového nádraží, lze využít i městského autobusu č. 3.
  Časový rozvrh: 9 – 16.30
  Další informace: Během přestávek bude možné si zakoupit kávu nebo čaj, během polední pauzy je možné zajít si koupit občerstvení/bagetu do nedalekého obchodu. Vzhledem k tomu, že v bezprostřední blízkosti učebny není žádná dostupná restaurace, ráno před kurzem se vždy domlouváme na možnosti objednat si dovoz obědu přímo na místo konání, záleží na zájmu účastníků.

  KARLOVY VARY


  Místo konání: budova magistrátu města č. II, U Spořitelny 2, Karlovy Vary, zasedací místnost (č. dveří 203). Místo je velmi dobře dostupné jak od autobusového, tak vlakového terminálu.
  Časový rozvrh: 8.30 – 16.00
  Další informace:Během přestávek bude možné si zakoupit kávu nebo čaj, v radničním bufetu pak drobné občerstvení na polední pauzu (chlebíčky, bagety).

  OSTRAVA


  Místo konání: nově v Ostravě využíváme učebnu v prostorách firmy Domica, adresa: V Zátiší 810/1, Ostrava - Mariánské Hory, která je velmi dobře dostupná jak z nádraží Ostrava-Svinov, tak i z Hlavního nádraží (tramvajová zastávka Prostorná, linky č. 8, 9, 3, 4)
  Časový rozvrh: 8.30 – 16.00 (u osmihodinových kurzů) nebo 8.30 - 14.00 (u kurzu Práce v malém týmu, který má šestihodinovou dotaci)
  Další informace: Během přestávek bude možné si zakoupit kávu nebo čaj, během polední pauzy je možné využít některou z okolních restaurací.

  PRAHA 4 - MICHLE


  Zde probíhají kurzy konané v Praze, není-li uvedeno jinak.
  Místo konání: využíváme jednací sál nebo malou učebnu v prostorách Domu ochránců přírody v Praze – Michelská 48/5, Praha 4 – Michle. Autobusová a tramvajová stanice Michelská, nejbližší stanice metra Budějovická.
  Časový rozvrh: 9 – 16.30
  Další informace: Možnost využití kuchyňky - k dispozici je čaj a káva k uvaření a drobné občerstvení za drobný příspěvek. V blízkém okolí restaurace – restaurace Roháč, Restaurace Michelský dvůr.

  VSETÍN


  Místo konání: Vsetín (učebna VKCI, o. p. s., ulice Záviše Kalandry 1419 – cca 7 minut od nádraží ČD)
  Časový rozvrh: 8.30 – 16.00
  Další informace: Během přestávek bude možné si zakoupit kávu nebo čaj, na polední pauzu je možné si domluvit dovoz obědů přímo na místo kurzu.

  ČESKÉ BUDĚJOVICE


  Místo konání: České Budějovice (učebna v Baby clubu Šikulka, Rudolfovská tř. 634, v blízkosti zastávky MHD linek 14, 18, 21)
  Časový rozvrh: 8.30 – 16.00
  > Další informace: Během přestávek bude možné si zakoupit kávu nebo čaj.

  BRNO


  Místo konání: Brno,školící středisko COMGUARD a.s., Sochorova 38 (spojení např. TRAM č. 1, zast. Stránského nebo TRAM č. 3 a 11, zast. Rosického nám), vždy cca 15 minut z centra
  Časový rozvrh: 9.00 – 16.30
  Další informace: Během přestávek bude možné si zakoupit kávu nebo čaj