Aktuality

18. 5.2022

Záznam z konference PSP 4.4.2022

4.4. jsme spolupořádali konferenci s názvem Perspektivy sociální práce, kdo neměl možnost být u toho, nabízíme nyní odkaz pro shlédnutí zdarma.

1. 3.2022

Rychlé cesty k pomoci

Sociální pracovnice a sociální pracovníci, níže naleznete pár základních informací k tomu, jak můžete pomoci, když se na vás obrátí ukrajinští občané v nouzi.

28. 2.2022

Pomoc Ukrajině - rozcestník

Rozcestník pro možnosti pomoci vytvořený dobrovolníky, bude se dále doplňovat a přizpůsobovat. https://pomoc-ukrajina.cz/cs/pomoc-ukrajine/

25. 2.2022

PKSP k dění na Ukrajině

Společnost sociálních pracovníků ČR, Profesní komora sociálních pracovníků, z.s. a Profesní svaz sociálních pracovníků v sociálních službách se připojují k prohlášení Mezinárodní federace sociálních pracovníků, IFSW: https://www.ifsw.org/military-aggression-in-ukraine/.

1. 11.2021

Supervizní skupina pro sociální pracovníky*ice

SUPERVIZNÍ SKUPINA PRO SOCIÁLNÍ PRACOVNICE A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍKY CO SUPERVIZNÍ SKUPINA NABÍZÍ Sdílení v bezpečí, které ve vlastní organizaci nemůžete nikdy zažít. Inspiraci a nápady od ostatních účastníků supervizní skupiny. Sdílení a řešení vlastních profesních otázek a problémů s lidmi, kteří jsou na tom podobně jako vy a rozumějí vám, i když vás vůbec neznají. Umožňuje v hloubce i šíři zažít sounáležitost profese i nezávislé pohledy kolegyň a kolegů z oboru. Hluboký vhled do vlastních problematických situací. A také hodně legrace!

26. 7.2021

profesní komora sociálních pracovníků v novém

Po úpravě webu se budou znovu objevovat aktuality i zde. Vítáme vás.

15. 6.2021

Doplňovací kolo přijímacího řízení

Vyhlašujeme doplňovací kolo přijímacího řízení pro mentoring pro členy databáze PKSP

15. 3.2021

Mentoring pro sociální pracovníky

Opět otevíráme pro nové zájemce z řad členů mentoring pro sociální pracovníky

21. 6.2020

Příručka Mentoring sociálních pracovníků

Vydali jsme příručku MENTORING SOCIÁLNÍCH PRACOVNÍKŮ.